Informace o změně ve způsobu omlouvání dětí

Informace o změně ve způsobu omlouvání dětí

• Informace pro rodiče o změně ve způsobu omlouvání dětí  •

Vážení rodiče,

v rámci zkvalitňování komunikace mezi vámi a pedagogy mi dovolte vás informovat o změně ve způsobu omlouvání dětí a předávání dalších informací.

S účinností od 19.4.2021 má každá třída své telefonní číslo, na kterém budou paní učitelky k zastižení. Své děti prosím omlouvejte do 8:00 hodin, zejména ze stravného! Po 8. hodině musí být nahlášen počet strávníků.

Pokud budete potřebovat sdělit další informace, a to zejména v dopoledních hodinách, pošlete prosím SMS a nezapomeňte vždy napsat jméno dítěte, o které se jedná. Jakmile budou paní učitelky moci, odpoví vám.

Věříme, že vám tímto způsobem komunikaci usnadníme.

S přáním pevného zdraví Veronika Brnová, DiS.