Zahradní slavnost

• Zahradní slavnost •

dovoluji si vás a vaše děti pozvat na Zahradní slavnost naší mateřské školy, která se uskuteční ve čtvrtek 26.5.2022 od 16:00 hodin na zahradě naší MŠ.

Čeká na vás a na děti odpoledne plné soutěží, her a překvapení. Děti vám v úvodu předvedou, co nazkoušely se svými paními učitelkami.
Pak se spolu s vámi mohou „vrhnout“ na připravené soutěže o drobné sladké odměny.
Přijede loutkové divadlo Kozlík, aby dětem zahrálo další z pohádek.
A v neposlední řadě také poníci, na kterých se, za drobný peníz, budou moci vaše děti projet.
Bude připraveno i jídlo a pití, které obstará firma „Knedlíky Láznička“ (pečená brambora v alobalu, plněný bramborový knedlík s uzeným a zelím, bramborové lokše s tvarohovým dipem, ovocné knedlíky z čerstvého ovoce, domácí malinovka z čerstvých malin atd.) – vše za doslova „lidové“ ceny.

Přejme si dobré počasí, abychom akci nemuseli rušit.

Bližší informace budou od pátku 6. 5. na nástěnkách v šatnách a vývěskách.

S sebou: Dobrou náladu, pohodu a radost.

Je nutné, abyste děti vyzvedli do 16:00 hodin. Na zahradě v době slavnosti budou paní učitelky u soutěží a vystoupení. NEMOHOU SE TEDY STARAT O DĚTI MÍSTO RODIČŮ. To technicky, ani z důvodu bezpečnosti není možné. V případě, že nestihnete své dítě včas vyzvednout a jít na zahradu, bude jedna „sběrná“ třída, kde tyto děti budou čekat s paní učitelkou. Ostatní začnou vystoupením pro rodiče.

Divadlo bude hrazeno z Fondu rodičů. Jízda na ponících a občerstvení už ne.