Zájmové kroužky v roce 2021/2022

• Nabídka kroužků v MŠ na školní rok 2021/2022 •

s velkou radostí si vám dovoluji oznámit, že se nám podařilo domluvit pro vaše děti sportovní a pohybové kroužky s profesionálním trenérem Jakubem Šímou, který má bohaté zkušenosti a praxi v práci s dětmi.

Nabídka sportovních kroužků:
Míčové hry:  pondělí 16:00 – 17:00 hod.
Pohybové hry:  středa 16:00 – 17:00 hod.

V prvním pololetí budou kroužky probíhat od 4. října do 13. prosince. Cena kroužků je 120,- Kč/hod. Vzhledem k velkému zájmu o sportovní kroužky si vás dovoluji požádat o vyplnění a zaslání předpřihlášky na výše uvedené kroužky na e-mail ms.jakobiho@volny.cz nebo o vhození vytištěné předpřihlášky do poštovní schránky školky.

V případě opravdu velkého zájmu budou kroužky rozšířeny.

Dále budou probíhat kroužky keramiky tak, jak jste zvyklí. Kroužek keramiky bude probíhat každé úterý s paní učitelkou Terezií Jakšovou a v případě většího zájmu o keramiku lze přidat kroužek i ve čtvrtek s paní učitelkou Andreou Šmídovou.

Dále vám opět s velkou radostí mohu sdělit, že jsem se dohodla na spolupráci s klinickou logopedkou Mgr. Lucií Schmitt, která bude do mateřské školy docházet a věnovat se individuální pravidelné terapii pro děti v doprovodu rodičů. To znamená, že na tzv. „logopedii“ nebudete muset s vašimi dětmi nikam dojíždět, paní logopedka se vám a vašim dětem bude věnovat přímo v naší MŠ, a to v úterý nebo ve čtvrtek odpoledne (konkrétní termín bude domluven v záři 2021 podle počtu závazných předběžných přihlášek).

Bližší informace o všech kroužcích pořádaných v nadcházejícím školním roce naleznete na stránce Zájmové kroužky a aktivity.

V Praze – Petrovicích dne 19.7.2021