Lampionový průvod a Halloweenská stezka odvahy

• Lampionový průvod a Halloweenská stezka odvahy •

i v letošním školním roce jsme pro vás a vaše děti připravili Halloweenskou stezku odvahy. Po úspěchu této akce v loňském roce nás velmi potěšil zájem zřizovatele a paní starostky, se kterou jsme se dohodli na propojení tradičního Lampionového průvodu, pořádaného MČ Praha – Petrovice, s naší halloweenskou akcí na zahradě MŠ. Věříme, že si vše užijete doslova dvojnásobně.

Termín: čtvrtek 3. 11. 2022

Jak bude vše probíhat?

Sraz bude v 16:45 na parkovišti u Polikliniky v Petrovicích.

Odtud v 17:00 vyjde průvod s lampiony k základní škole Praha – Petrovice a bude pokračovat přes lávku ke školce. Tady na vás bude čekat horký čaj a budete si moci koupit občerstvení, které pro vás připraví paní kuchařky. Na zahradě mateřské školy bude připravena tajemná, strašidelná stezka, kterou si s dětmi projdete.

V loňském roce jste nám doslova vyrazili dech kreativními, svítícími kostýmy a maskami. Někteří z vás dokonce nezapomněli ani na kostým pro domácího mazlíčka.

Těšíme se na vás!

V případě nepříznivého počasí bude akce zrušena!