Pozvánka na třídní schůzky pro rodiče předškolních dětí

Pozvánka na třídní schůzky pro rodiče předškolních dětí

• Třídní schůzky pro rodiče předškoláků •

Vážení rodiče dětí, které půjdou v tomto školním roce k zápisu do ZŠ,

připravili jsme pro vás třídní schůzky, na kterých se dozvíte vše podstatné k zápisu do ZŠ. Paní učitelky vás seznámí s pokroky vašich dětí, s případnými návrhy odkladů školní docházky apod. Představíme také program předškolního vzdělávání, návrhy, co s dětmi procvičovat doma.

Na schůzky přijala pozvání i paní ředitelka ZŠ Praha – Petrovice, pí. Mgr. Iveta Řezníčková, pan zástupce Mgr. Bc. Tomáš Bartáček, výchovná poradkyně, speciální pedagožka a koordinátorka inkluze Mgr. Jana Gabašová.

Termín: 21.2.2024 od 17:00

Třída Jablíčko – rodiče předškoláků z Jablíček
Třída Třešničky – rodiče předškoláků z Jahody a Třešní
Na tuto schůzku přijďte, prosím, bez dětí.

Veronika Brnová, DiS.
ředitelka mateřské školy