Zápis k předškolnímu vzdělávání pro cizince (uprchlíky)

Zápis k předškolnímu vzdělávání pro cizince (uprchlíky)

• Zápis do MŠ Praha – Petrovice pro školní rok 2022/2023 •

Zápis k předškolnímu vzdělávání pro cizince (uprchlíky)

Зарахування до дошкільної освіти іноземців (біженців)

Termín zápisu: 9.6.2022 od 10.00 do 15.00 hod.
Zápisu se mohou zúčastnit cizinci s pobytem v MČ Praha – Petrovice, kteří mají na území České republiky vystavené vízum k dočasné ochraně dle § 33, odst. 1, písm. a), Zákon o pobytu cizinců v České republice.

Дата реєстрації: 9.6.2022 з 10.00 – 15.00
Реєстрація відкрита для іноземців, які проживають в муніципалітеті MČ Praha – Petrovice, які мають візу, видану на території Чеської Республіки для тимчасового захисту відповідно до розділу 33, параграф 1, листа а), Закон про проживання іноземців у Чеській Республіці.