Den: 8. 6. 2021

Odpolední provoz MŠ

• Informace k odpolednímu provozu MŠ •

s pomocí zřizovatele MŠ (MČ Praha – Petrovice) se nám podařilo v krátké době zapojit a uvést do provozu venkovní videotelefon. Když jsou děti odpoledne na zahradě, branka zůstává zavřená. Prosím, zvoňte tedy na tlačítko „Zahrada“. Stále vychytáváme technické „mouchy“, tak vás prosím, zvoňte několikrát a déle. Také se, prosím, dívejte do kamery, aby paní učitelky mohly zkontrolovat, kdo přichází a až poté vás vpustit do areálu MŠ.

Děkuji za vaši spolupráci a trpělivost.

Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání

• Rozhodnutí o přijetí/nepřijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání •

Vážení rodiče nově přijatých/nepřijatých dětí do MŠ,

stejnopis rozhodnutí o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání si vyzvedněte v ředitelně mateřské školy, a to 14. až 15.6.2021 a 17. až 18.6.2021. Prosím, vzhledem k hygienickým opatřením se předem objednejte (e-mail, telefon).

Oznámení rozhodnutí o nepřijetí vám bylo zasláno (zákonným zástupcům) v obálce C5 (obálka s modrým pruhem).